Dostawa

METODY DOSTAWY

 1. Produkty zamówione na www.litori.pl wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy spedycyjnej DPD.
 2. Przesyłki wysłane za pośrednictwem przewoźnika DPD można śledzić na stronie DPD.
 3. Przesyłki wysłane za pośrednictwem przewoźnika Poczta Polska można śledzić na stronie Poczty Polskiej.


CZAS DOSTAWY

         Jeżeli zależy Państwu na czasie, polecam skorzystać z usług Poczty Polskiej.

 1. Biżuterię wysyłam w terminie maksymalnie 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania przelewu na naszym koncie. Zazwyczaj jednak robię to od razu po otrzymaniu zapłaty.
 2. Orientacyjny czas dostawy zależy od wyboru metody dostawy oraz od kraju docelowego.
 3. Na terenie Polski:

  Priorytetową przesyłką za pośrednictwem Poczty Polskiej. Deklarowany przez tego przewoźnika czas doręczenia przesyłki to 1-2 dni robocze.
  Przesyłka kurierska za pośrednictwem firmy DPD. Deklarowany przez tego przewoźnika czas doręczenia przesyłki to 1-2 dni robocze.

 4. Poza granicami Polski:

  Przesyłka wysyłana jest tylko za pośrednictwem Poczty Polskiej. W zależności od kraju, deklarowany przez tego przewoźnika czas doręczenia to ok. 5-15 dni roboczych.
  Zazwyczaj nie ma problemu z czasem dostawy. Jednak w niektórych przypadkach przesyłka może zostać zatrzymana w Urzędzie Celnym i czas dostawy wydłuży się. Klienci biorą odpowiedzialność za wszelkie opłaty celne.


BEZPIECZEŃSTWO

 1. W moim sklepie przykładamy dużą wagę do bezpieczeństwa wysyłanych towarów. Pakowane są ze starannością, w kartonowe opakowanie oraz z wypełnieniem uniemożliwiającym przemieszczanie się produktu w trakcie transportu.


KOSZT DOSTAWY

 1. W moim sklepie przesyłka zawsze jest darmowa!.